W Centrum Medycznym PZU Zdrowie Gdańsk Abrahama prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie Medycyny Pracy. Gwarantujemy realizację wszystkich badań w jeden dzień, w jednym miejscu. Dobra lokalizacja naszego centrum medycznego na granicy dwóch dzielnic Gdańsk Oliwa i Wrzeszcz (bliskość stacji SKM i ulicy Grunwaldziej) umożliwia pracownikom wygodny dojazd.

Codziennie przyjmują wszyscy lekarze specjaliści oraz minimum dwóch lekarzy orzeczników. Zapewniamy atrakcyjne ceny i wysoki poziom wykonywanych usług. W ramach Medycyny Pracy dostępne są m.in.:

 • Konsultacje specjalistów
 • Audiometria tonalna
 • Badania laboratoryjne
 • Badania psychotechniczne – m.in. dla kierowców, kierowców pojazdów służbowych, operatorów maszyn i urządzeń, operatorów sprzętu budowlanego, do pracy na wysokości
 • Badania profilaktyczne
 • Badanie dla ubiegających się o prawo jazdy lub starających się o jego przedłużenie
 • Badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
 • Badanie oceniające widzenie zmierzchowe i zjawisko olśnienia
 • EKG
 • RTG
 • Spirometria
 • Udział lekarza w komisji BHP
 • Wizytacja stanowisk pracy przez lekarza
 • Wydawanie duplikatów zaświadczeń

 

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze pracodawców, dotychczas zaufało nam ponad 2000 firm, tym: Multikino S.A., LPP S.A, Carrefour Polska, Euro-Styl, Plus Bank, Nestle Waters, Tan-Viet, Agata Meble, Radio Eska, DCT Gdańsk, Biedronka, EuroAgdRTV, BlackRedWhite, PoloMarket, MediaExpert, McDonaldchr(39);s, a także liczne placówki oświatowe i budżetowe.

Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę

* Bez uzupełnienia tego pola, PZU Zdrowie nie będzie mogło skontaktować się z Państwem w celu realizacji zgłoszenia.
** Proszę o wybór dowolnej formy kontaktu. W przypadku nie uzupełnienia pól w żadnej z proponowanych form kontaktu, PZU Zdrowie nie skontaktuje się z Państwem.

Administratorem podanych danych jest PZU Zdrowie SA z siedzibą w Warszawie, przy Rondzie Daszyńskiego 4, 00-843 Warszawa(dalej: PZU Zdrowie”). W PZU Zdrowie powołany jest Inspektor Ochrony Danych, do którego można kierować zapytania na adres: IODzdrowie@pzu.pl. Pani Pana Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi w zgłoszonej sprawie, w tym jednorazowego przedstawienia oferty PZU Zdrowie. Podanie danych osobowych w poniższym formularzu jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego, aby PZU Zdrowie mogło się z Państwem skontaktować i przedstawić ofertę.

W celu zapoznania się pełną treścią klauzuli informacyjnej kliknij TUTAJ.

[Administrator Danych]

Administratorem danych osobowych jest PZU Zdrowie z siedzibą w Warszawie, przy Rondzie Daszyńskiego 4, 00-843 Warszawa. Kontakt z administratorem jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail IODzdrowie@pzu.pl lub pisemnie na wyżej wskazany adres siedziby administratora.

[Inspektor Ochrony Danych]

We wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych. Taki kontakt może się odbyć drogą elektroniczną na adres e-mail: IODzdrowie@pzu.pl lub pisemnie na adres: PZU Zdrowie SA, IOD, Rondo Daszyńskiego 4, 00-843 Warszawa.

[Przetwarzanie danych]

Administrator może przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi w zgłoszonej sprawie, w tym przedstawienia oferty PZU Zdrowie – podstawą prawną przetwarzania jest dobrowolnie wyrażona przez Panią/Pana zgoda.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu.

[Okres przechowywania danych]

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu realizacji celu w związku, z którym zostały zgromadzone lub do czasu odwołania przez Panią/Pana wyrażonej zgody.

[Przekazywanie danych]

Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, np. dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.

[Pani/Pana prawa]

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub z Inspektorem Ochrony Danych, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.